A Magyar Nép és a Demokrácia árulói, neveteket nem feledjük!

 

Vádolunk benneteket azzal, hogy felszámoltátok a Magyar Köztársaságot!

Vádolunk benneteket azzal, hogy nem tartjátok tiszteletben az alapvető emberi jogokat!

Vádolunk benneteket azzal, hogy nem tartjátok tiszteletben a magántulajdont!

Vádolunk benneteket azzal, hogy lebontottátok a demokratikus intézményrendszert!

Vádolunk benneteket azzal, hogy élhetetlenné tettétek a Hazát!

 

Íme az árulók névsora:

Fidesz:

    Ágh Péter (Vas megyei területi lista)
    Ángyán József (Pest megyei területi lista)
    Arnóth Sándor (Hajdú-Bihar megye 6. vk.)
    Babák Mihály (Békés megyei területi lista)
    Bábiné Szottfried Gabriella (Pest megye 2. vk.)
    Bácskai János (Budapest 12. vk.)
    Balázs József (Heves megye 3. vk.)
    Balla György (Jász-Nagykun-Szolnok megyei területi lista)
    Balla Mihály (Nógrád megye 4. vk.)
    Balog Zoltán (Borsod-Abaúj-Zemplén megyei területi lista)
    Balogh József (Bács-Kiskun megye 4. vk.)
    Balsai István (Budapest 2. vk.)
    Bánki Erik (Baranya megyei területi lista)
    Bányai Gábor (Bács-Kiskun megye 10. vk.)
    Bartos Mónika (Hajdú-Bihar megyei területi lista)
    Bebes István (Vas megyei területi lista)
    Becsó Zsolt (Nógrád megye 2. vk.)
    Bencsik János (Komárom-Esztergom megye 1. vk.)
    Berényi László (Somogy megyei területi lista)
    Bíró Márk (Nógrád megyei területi lista)
    Bodó Imre (Csongrád megye 1. vk.)
    Bodó Sándor (Hajdú-Bihar megye 6. vk.)
    Bohács Zsolt (Csongrád megye 3. vk.)
    Bóka István (Veszprém megye 2. vk.)
    Boldog István (Jász-Nagykun-Szolnok megye 6. vk.)
    Borbély Lénárd (Budapest 30. vk.)
    Borkai Zsolt (Győr-Moson-Sopron megye 3. vk.)
    Brájer Éva (Fejér megyei területi lista)
    Braun Márton (Tolna megyei területi lista)
    Budai Gyula (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4. vk.)
    Csampa Zsolt (Borsod-Abaúj-Zemplén megyei területi lista)
    Csenger-Zalán Zsolt (Pest megye 9. vk.)
    Cseresnyés Péter (Zala megye 2. vk.)
    Cserna Gábor (Fejér megyei területi lista)
    Cser-Palkovics András (Fejér megye 1. vk.)
    Csizi Péter (Baranya megyei területi lista)
    Csöbör Katalin (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 1. vk.)
    Czerván György (Pest megye 6. vk.)
    Czira Szabolcs (Pest megye 16. vk.)
    Czomba Sándor (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 8. vk.)
    Czunyiné Bertalan Judit (Komárom-Esztergom megye 3. vk.)
    Daher Pierre (Borsod-Abaúj-Zemplén megyei területi lista)
    Dancsó József (Békés megye 6. vk.)
    Dankó Béla (Békés megye 5. vk.)
    Demeter Ervin (Heves megyei területi lista)
    Demeter Zoltán (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6. vk.)
    Dióssi Csaba (Pest megye 3. vk.)
    Domokos László (Békés megye 5. vk.)
    Dorkota Lajos (Fejér megye 3. vk.)
    Ékes Ilona (Budapesti területi lista)
    Ékes József (Veszprém megye 1. vk.)
    Erdős Norbert (Békés megye 3. vk.)
    Farkas Flórián (Budapesti területi lista)
    Farkas Sándor (Csongrád megye 5. vk.)
    Farkas Zoltán (Békés megye 4. vk.)
    Fazekas Sándor (Jász-Nagykun-Szolnok megyei területi lista)
    Fejér Andor (Jász-Nagykun-Szolnok megye 7. vk.)
    Fónagy János (Budapest 10. vk.)
    Font Sándor (Bács-Kiskun megye 6. vk.)
    Földesi Gyula (Budapest 29. vk.)
    Fülöp István (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 9. vk.)
    Gajda Róbert (Békés megyei területi lista)
    Gelencsér Attila (Somogy megye 2. vk.)
    Gruber Attila (Somogy megye 3. vk.)
    Gulyás Dénes (Pest megye 10. vk.)
    Gulyás Gergely (Vas megyei területi lista)
    Gyimesi Endre (Zala megye 1. vk.)
    Gyopáros Alpár (Győr-Moson-Sopron megye 5. vk.)
    Győrffy Balázs (Veszprém megyei területi lista)
    György István (Budapest 14. vk.)
    Gyutai Csaba (Zala megyei területi lista)
    Hadházy Sándor (Pest megye 11. vk.)
    Halász János (Hajdú-Bihar megye 2. vk.)
    Hanó Miklós (Békés megyei területi lista)
    Heintz Tamás (Somogy megye 1. vk.)
    Hende Csaba (Vas megye 2. vk.)
    Herman István (Heves megye 6. vk.)
    Hirt Ferenc (Tolna megye 5. vk.)
    Hollósi Antal Gábor (Budapest 5. vk.)
    Hoppál Péter (Baranya megye 1. vk.)
    Horváth István (Tolna megye 1. vk.)
    Horváth János (Fejér megyei területi lista)
    Horváth László (Heves megye 2. vk.)
    Horváth Zsolt (Bács-Kiskun megye 2. vk.)
    Horváth Zsolt (Veszprém megye 6. vk.)
    Hörcsik Richárd (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 10. vk.)
    Illés Zoltán (Budapest 8. vk.)
    Iván László (Borsod-Abaúj-Zemplén megyei területi lista)
    Ivanics Ferenc (Győr-Moson-Sopron megye 6. vk.)
    Jakab István (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei területi lista)
    Jánosiné Bene Ildikó (Jász-Nagykun-Szolnok megye 4. vk.)
    Kapus Krisztián (Bács-Kiskun megye 5. vk.)
    Kara Ákos (Győr-Moson-Sopron megye 1. vk.)
    Karakó László (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3. vk.)
    Kerényi János (Bács-Kiskun megyei területi lista)
    Kiss Attila (Hajdú-Bihar megye 9. vk.)
    Kocsis Máté (Budapest 11. vk.)
    Koncz Ferenc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 11. vk.)
    Kontrát Károly (Veszprém megyei területi lista)
    Kontur Pál (Komárom-Esztergom megyei területi lista)
    Kósa Lajos (Hajdú-Bihar megye 3. vk.)
    Koszorús László (Baranya megyei területi lista)
    Kovács Ernő (Bács-Kiskun megyei területi lista)
    Kovács Ferenc (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 1. vk.)
    Kovács Ferenc (Vas megye 4. vk.)
    Kovács József (Békés megye 2. vk.)
    Kovács Péter (Budapest 24. vk.)
    Kovács Zoltán (Veszprém megye 3. vk.)
    Kozma Péter (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei területi lista)
    Kőszegi Zoltán (Pest megyei területi lista)
    Kővári János (Baranya megye 3. vk.)
    Kövér László (Zala megyei területi lista)
    Kubatov Gábor (Budapesti területi lista)
    Kucsák László (Budapest 26. vk.)
    Kulcsár József (Budapest 22. vk.)
    Kupcsok Lajos (Pest megyei területi lista)
    Kupper András (Budapest 17. vk.)
    Lakatosné Sira Magdolna (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei területi lista)
    Láng Zsolt (Budapesti területi lista)
    László Tamás (Budapest 23. vk.)
    Lasztovicza Jenő (Veszprém megye 4. vk.)
    Lázár János (Csongrád megye 6. vk.)
    Lezsák Sándor (Bács-Kiskun megye 3. vk.)
    Lipők Sándor (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 5. vk.)
    Lukács László (Bács-Kiskun megye 8. vk.)
    Mágori Józsefné (Csongrád megye 7. vk.)
    Magyar Anna (Csongrád megyei területi lista)
    Manninger Jenő (Zala megye 3. vk.)
    Márton Attila (Hajdú-Bihar megye 7. vk.)
    Matolcsy György (Bács-Kiskun megyei területi lista)
    Mátrai Márta (Somogy megyei területi lista)
    Meggyes Tamás (Komárom-Esztergom megye 5. vk.)
    Menczer Erzsébet (Budapest 3. vk.)
    Mengyi Roland (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 12. vk.)
    Mihalovics Péter (Veszprém megyei területi lista)
    Mikola István (Fejér megyei területi lista)
    Molnár Ágnes (Győr-Moson-Sopron megyei területi lista)
    Molnár Attila (Komárom-Esztergom megyei területi lista)
    Nagy Csaba (Baranya megye 2. vk.)
    Nagy Gábor Tamás (Budapest 1. vk.)
    Nagy István (Győr-Moson-Sopron megye 4. vk.)
    Nagy István (Budapesti területi lista)
    Nagy László, B. (Csongrád megyei területi lista)
    Navracsics Tibor (Veszprém megye 7. vk.)
    Németh Szilárd (Budapest 31. vk.)
    Németh Zoltán (Budapest 32. vk.)
    Németh Zsolt (Budapesti területi lista)
    Németh Zsolt, V. (Vas megye 5. vk.)
    Nógrádi Zoltán (Csongrád megye 2. vk.)
    Nyitrai Zsolt (Heves megyei területi lista)
    Obreczán Ferenc (Pest megyei területi lista)
    Ódor Ferenc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 9. vk.)
    Orbán Viktor (Fejér megyei területi lista)
    Örvendi László (Hajdú-Bihar megyei területi lista)
    Pánczél Károly (Pest megye 13. vk.)
    Papcsák Ferenc (Budapest 21. vk.)
    Patay Vilmos (Tolna megye 4. vk.)
    Pelczné Gáll Ildikó (Borsod-Abaúj-Zemplén megyei területi lista)
    Pesti Imre (Budapesti területi lista)
    Pichler Imre (Baranya megye 7. vk.)
    Pintér László (Zala megye 4. vk.)
    Pócs János (Jász-Nagykun-Szolnok megye 2. vk.)
    Pogácsás Tibor (Pest megye 7. vk.)
    Pokorni Zoltán (Budapest 18. vk.)
    Polics József (Baranya megye 4. vk.)
    Pósán László (Hajdú-Bihar megye 1. vk.)
    Potápi Árpád (Tolna megye 3. vk.)
    Puskás Imre (Tolna megyei területi lista)
    Rácz Róbert (Hajdú-Bihar megyei területi lista)
    Répássy Róbert (Borsod-Abaúj-Zemplén megyei területi lista)
    Révész Máriusz (Budapesti területi lista)
    Riz Gábor (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 5. vk.)
    Riz Levente (Budapest 25. vk.)
    Rogán Antal (Budapest 7. vk.)
    Román István (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei területi lista)
    Rónaszékiné Keresztes Monika (Budapest 9. vk.)
    Sági István (Jász-Nagykun-Szolnok megye 5. vk.)
    Schmidt Csaba (Komárom-Esztergom megyei területi lista)
    Schmitt Pál (országos lista)
    Sebestyén László (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 4. vk.)
    Selmeczi Gabriella (Pest megyei területi lista)
    Simon László, L. (Fejér megye 4. vk.)
    Simon Miklós (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 6. vk.)
    Simonka György (Békés megye 7. vk.)
    Szabó Csaba (Nógrád megyei területi lista)
    Szabó Erika (Bács-Kiskun megyei területi lista)
    Szabó Tamás (Jász-Nagykun-Szolnok megye 1. vk.)
    Szabó Zsolt (Heves megye 4. vk.)
    Szakács Imre (Győr-Moson-Sopron megye 2. vk.)
    Szalay Ferenc (Jász-Nagykun-Szolnok megye 3. vk.)
    Szalay Péter (Budapesti területi lista)
    Szatmáry Kristóf (Budapesti területi lista)
    Szedlák Attila (Veszprém megyei területi lista)
    Szekó József (Baranya megyei területi lista)
    Székyné Sztrémi Melinda (Nógrád megye 1. vk.)
    Szijjártó Péter (Győr-Moson-Sopron megyei területi lista)
    Szólláth Tibor (Hajdú-Bihar megyei területi lista)
    Szűcs Lajos (Pest megye 14. vk.)
    Talabér Márta (Veszprém megye 5. vk.)
    Tállai András (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 13. vk.)
    Tamás Barnabás (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 7. vk.)
    Tapolczai Gergely (országos lista)
    Tarlós István (Budapesti területi lista)
    Tasó László (Hajdú-Bihar megye 4. vk.)
    Tessely Zoltán (Fejér megye 7. vk.)
    Tiba István (Hajdú-Bihar megye 8. vk.)
    Tiffán Zsolt (Baranya megye 6. vk.)
    Tilki Attila (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 10. vk.)
    Tóth Ferenc (Tolna megye 2. vk.)
    Tóth Gábor (Pest megye 5. vk.)
    Tóth József (Heves megye 5. vk.)
    Törő Gábor (Fejér megye 5. vk.)
    Turi-Kovács Béla (Pest megyei területi lista)
    Ughy Attila (Budapest 27. vk.)
    Vantara Gyula (Békés megye 1. vk.)
    Varga Gábor (Fejér megye 6. vk.)
    Varga István (Jász-Nagykun-Szolnok megyei területi lista)
    Varga József (Budapesti területi lista)
    Varga Mihály (Jász-Nagykun-Szolnok megye 8. vk.)
    Vargha Tamás (Fejér megye 2. vk.)
    Vas Imre (Budapest 13. vk.)
    Vécsey László (Pest megye 4. vk.)
    Vigh László (Zala megye 5. vk.)
    Vincze László (Csongrád megye 4. vk.)
    Vinnai Győző (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2. vk.)
    Vitányi István (Hajdú-Bihar megye 5. vk.)
    Völner Pál (Komárom-Esztergom megye 4. vk.)
    Wintermantel Zsolt (Budapest 6. vk.)
    Wittner Mária (országos lista)
    Zombor Gábor (Bács-Kiskun megye 1. vk.)
    Zsiga Marcell (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2. vk.)
    Zsigó Róbert (Bács-Kiskun megye 9. vk.)

KDNP:

A 2010-es országgyűlési választáson a Fidesszel közösen indult.

    Aradszki András (Pest megye 8. vk.)
    Bagdy Gábor (Budapesti területi lista)
    Básthy Tamás (Vas megye 3. vk.)
    Bús Balázs (Budapest 4. vk.)
    Firtl Mátyás (Győr-Moson-Sopron megye 7. vk.)
    Földi László (Pest megye 15. vk.)
    Habis László (Heves megye 1. vk.)
    Hargitai János (Baranya megye 5. vk.)
    Harrach Péter (Pest megye 1. vk.)
    Hoffman Pál (Pest megye 12. vk.)
    Hoffmann Rózsa (Győr-Moson-Sopron megyei területi lista)
    Kalmár Ferenc (Csongrád megyei területi lista)
    Karvalics Ottó (Somogy megye 6. vk.)
    Lanczendorfer Erzsébet (Győr-Moson-Sopron megyei területi lista)
    Latorcai János (Békés mégyei területi lista)
    Lukács Tamás (Heves megyei területi lista)
    Michl József (Komárom-Esztergom megye 2. vk.)
    Móring József Attila (Somogy megye 4. vk.)
    Nagy Andor (Nógrád megye 3. vk.)
    Nagy Kálmán (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 3. vk.)
    Pálffy István (Hajdú-Bihar megyei területi lista)
    Puskás Tivadar (Vas megye 1. vk.)
    Rétvári Bence (Budapest 15. vk.)
    Rubovszky György (Somogy megyei területi lista)
    Salamon László (Pest megyei területi lista)
    Sáringer-Kenyeres Tamás (Zala megyei területi lista)
    Semjén Zsolt (Bács-Kiskun megye 7. vk.)
    Seszták Miklós (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 7. vk.)
    Seszták Oszkár (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei területi lista)
    Simicskó István (Budapest 16. vk.)
    Soltész Miklós (Pest megyei területi lista)
    Spaller Endre (Budapesti területi lista)
    Stágel Bence (Országos lista)[12]
    Szászfalvi László (Somogy megye 5. vk.)
    Tarnai Richárd (Budapest 28. vk.)
    Varga László (Bács-Kiskun megyei területi lista)
    Vejkey Imre (Tolna megyei területi lista)
 

 

S, "mert vétkesek közt cinkos, aki néma":

 

Alkotmánybíróság:

Dr. Paczolay Péter

Dr. Balogh Elemér

Dr. Balsai István

Dr. Bihari Mihály

Dr. Bragyova András

Dr. Dienes-Oehm Egon

Dr. Holló András

Dr. Kiss László

Dr. Kovács Péter

Dr. Lenkovics Barnabás

Dr. Lévay Miklós

Dr. Pokol Béla

Dr. Stumpf István

Dr. Szalay Péter

Dr. Szívós Mária

A bejegyzés trackback címe:

https://koszonjuk-miniszterelnok-ur.blog.hu/api/trackback/id/tr833468184

Trackbackek, pingbackek:

Trackback: Profi túlélőcsomag 2011.12.19. 21:08:39

Kiszámíthatatlanság ellen Kalmopyrin helyett, Rambó-kés túlélő megoldások az üzletben. Irányított, kiválóan célzott cselekvések, eredményt hoz&

Trackback: A folyamatban lévő hazaárulásA Magyar Köztársaság emlékezete 2011.12.16. 15:41:04

Hazaárulás vagyon folyamatban feleim. Ez egy nagyon kemény szó, de vannak pillanatok, amikor kemény szavakkal lehet csak leírni az igazságot. A hazaáruló szó, amúgy megkopott, elvesztette jelentőségét, hisz annyi március tizenötödikén és október huszon...